Obniżamy koszta odnowień domen w az.pl

Witam, w dzisiejszym wpisie przestawię wam krótko, w jaki sposób obniżyć koszt odnowień domen w az.pl. Ceny na pewno nie będą niższe niż w ovh.pl, jednak wiele stałych klientów az.pl, którzy darzą zaufaniem tą firmę będzie zadowolonych.

Na sposób natrafiłem zupełnie przypadkiem podczas gdy kilkanaście moich domen traciło ważność. Wszystkie domeny były kupione w promocji, więc aby otrzymać kod authinfo musiałem dopłacić pewną sumę. Obok formularza do żądania tego kodu jest pole do wypełnienia, coś w stylu „Napisz dlaczego chcesz się przenieść”. W polu tym napisałem „W ovh.pl odnowienie domen jest o połowę tańsze”

W następnym dniu napisała do mnie miła pani i zapytała się jakie ceny by mi odpowiadały. Odpowiedziałem, że 50zł brutto. W kolejnym dzionku konsultantka powiedziała, że może zaoferować 48zł netto i czy wyrażam zgodę. Oczywiście wyraziłem i poprosiłem o zmianę cen w panelu.

Ceny odnowień na dzień dzisiejszy u mnie wynoszą:

.pl – 48zł netto

com.pl – 40zł netto

funkcjonalne – 40zł netto

regionalne – 15zł netto

.eu  – 40zł netto

Nie gwarantuje, że tobie też az.pl obniży ceny, być może takie oferty dają osobą, które mają kilkadziesiąt domen, jednak myślę, że spróbować nigdy nie zaszkodzi.

Jeżeli będziecie chcieli zamieszczę screen z mojego panelu.

Pozdrawiam, zelu