Nowe kadu, opisy na gg

gadu kaduKiedyś pisałem o kadu, dzisiaj przypomnę drogim czytelnikom najświeższe informacje od tamtego czasu.

Od tamtego czasu developerzy poczynili dodatkowe kroki i wydali stabilną wersje 0.6.5 – dla przypomnienia 0.7 ma być super multikomunikatorem. Komunikator bardzo prężnie się rozwija, a im bliżej wydania stabilnej wersji 0.7 tym większą chrapkę mają na niego użytkownicy podsycani tymi wydarzeniami. Ja mimo, że ostatnio na stałe zerwałem z Linuxem, to jednak dalej jestem jego dużym wielbicielem i bacznie obserwuję co dzieje się na jego rynku.

Forum Kadu jest cały czas aktywne i można na nim zgłaszać problemy z komunikatorem oraz propozycje dodatkowych funkcjonalności. Kilku znajomych w swoich opisach na gg ma nawet odpowiednie rozrzewające twórców teksty :) (pozdrawiam!)

Co do opisów na GG – tak mi się przypomniało jak to z nimi było na samym początku. Google nie potrafiło mi pomóc w znalezieniu dokładnej daty wydania nowej wersji GG, która to umożliwiała (może wy mi w tym pomożecie?) po raz pierwszy wstawianie opisów na GG. Pamiętam że grałem wtedy meczyk w koszykówkę ze znajomymi z osiedla z gimnazjum. Pamiętam, że na początku ilość wpisanych znaków w opis była znacznie wyższa, niż teraz (70 znaków), ale dystrybutorzy GG szybko wydali odpowiednią poprawkę do tego ;)

Tak patrzę teraz na opisy na GG znajomych i widzę:

All I need for christmas is You :)))
Nadzieję trza mieć :) Sinus, cosinus – daj Boże trzy minus :)
Dlaczego mężczyźni są wyższi od kobiet? Bo chwasty szybciej rosną.
Czym się różni żaba od kobiety? Żaba czasami kuma :p
MOje życie…jak puzzle…brakuje częśći z napisem”szczęście”…
AAAAaaaa !! Nowy obiektyw !! 50 1.4 AF !!! :D :D :D
Serce Moje Kocha Twoje,Serce Twoje Kocha Moje,Więc Kochamy Się Oboje;*

Jak widać spora różnorodność opisów; a ja przynajmniej wiem co gryzie moich internetowych znajomych.

A jaki Ty masz opis na GG? xD