Pierwszy kapsel Tymbarku

bottle-capT – jak Tymbark. O nim będzie ten wpis.

Jak podają zewnętrzne źródła: http://nt.interia.pl/wiadomosci-dnia/news/skradziono-bezcenny-eksponat,1328057, skradziony został bezcenny kapsel własności firmy Tymbark.

Jest to pierwszy kapsel w dziejach marki Tymbark. Pochodzi on z roku 1936, w którym to roku powstała firma Tymbark. Pierwsze butelkowane napoje, które na rynku pojawiły się w późniejszych latach, były zamykane właśnie za pomocą takich kapsli. Dzięki unikatowemu kapslowi oraz smacznym sokom, nektarom i napojom produkowanym tylko z naturalnych składników, Tymbark stał się najpopularniejszym w Polsce wytwórcą tych produktów.

Skradziono_bezcenny_kapselCała operacja szukania skradzionego kapsla rozpoczęła się 17 czerwca – w dzień po tym jak w nocy z 16 na 17 czerwca zamaskowany włamywacz włamał się do muzeum Tymbarku i ukradł bezcenny eksponat. Niestety, ale mimo poprawie działającemu systemu alarmowemu nie udało się złapać sprawcy włamania. Rozpoczęto mordercze poszukiwania i pościg za osobą, która dopuściła się tego czynu.

mini-onePrawdę powiedziawszy ekipa śledcza nie ma za wile dowodów, ponieważ sam moment kradzieży nie został zarejestrowany przez kamery w muzeum. W związku z tym każdy internauta z duszą Sherlocka Holmesa może włączyć się w akcje poszukiwania zguby. Wszystkie dostępne materiały udostępniane są na głównej stronie grupy operacyjnej, która koordynować będzie poszukiwania tego eksponatu przez internautów. Pozytywnie zakończona operacja kapsel skutkować będzie nagrodą, która zostanie przyznana znalazcy kapsla, bądź miejsca w którym się on znajduje. Nagrodą dla znalazcy jest nowy samochód Mini ONE.
Warto także na forum wymieniać się spostrzeżeniami z innymi poszukiwaczami – całkiem możliwe, że ktoś podpowie Tobie dobre rozwiązanie, albo po prostu Ty ułatwisz innym znalezienie zguby. Swoje spostrzeżenia o materiałach jakie są udostępniane na stronie www.kapsel.pl można upubliczniać na forum http://kapsel.pl/forum/.

[flv]http://www.blueman.pl/downloader/film2_q03jd8ie7d_long.flv[/flv]

[flv]http://www.blueman.pl/downloader/film1_g6h8kd3f3a_long1.flv[/flv]

Cóż ja mogę powiedzieć o tej akcji?

Reklama Na Blogach
Jest to perfekcyjnie zorganizowana akcja marketingu szeptanego. Wolę chyba nie wiedzieć ile ona kosztowała, ale mogę sobie wyobrazić, że nie mało. Uważam, że Tymbark zyska sobie tym sporo nowych konsumentów – marketing szeptany w który włączają się i nakręcają poprzez forum i wymianę informacji oraz spostrzeżeń użytkownicy jest perfekcyjnym posunięcie. Posunięciem nad którym trzeba cały czas sprawować pieczę i modyfikować przygotowany materiał, aby dostosować go do poziomu intelektualnego poszukiwaczy… jak dla mnie respect!