Forum Allegro

Brakowało mi w internecie forum na którym mógłbym wymieniać się spostrzeżeniami nt. aukcji i sprzedających w serwisie Allegro.pl. Mimo, że nie jeszcze nigdy nie straciłem ani złotówki przez ten portal poprzez nieuczciwych sprzedających, to wiele razy natrafiłem na opornych typów, a niestety – 250 znaków w komentarzu to za mało. Tym bardziej jeśli zamówiony towar jest zgodny z opisem na aukcji.

Dlatego zapraszam wszystkich na moje nowe forum, które od wczoraj postanowiłem, że zacznę silnie promować – www.AllePrawda.pl

Forum jest nowe i nie ma co ukrywać, że są na nim kompletne pustki :) Jednakże uważam, że tematyka jest na tyle unikatowa, że szybko można osiągnąć dużą popularność.

Konkurencja to raptem 2 fora:

Nasuwa się pytanie: Skoro istnieją 2 fora i nie cieszą się zainteresowaniem, to może brakuje odbiorców na tego typu treść? Coś w tym może być, ale jak nie sprawdzę, to nie uwierzę!

Tym bardziej, że ilość osób jakie w Polsce korzystają z Allegro jest na tyle duża, że aż dziwne, że nikt nie wpadł na taki pomysł wcześniej.

Dlatego zapraszam serdecznie w moje nowe skromne progi!

PS.
Dla najbardziej aktywnych czekają wyróżnienia – to dopiero start, więc zbieram ekipę :]