Wizytówki – BlueMan i poligrafia

Ostatnimi dniami siedzę cały czas i dopracowuję projekt wizytówki, jaki mam wykonać dla Grupy Tuningowej Nemesis w której biorę aktywny udział jako „przyjaciel”.
Wszystko było by super pięknie, gdyby nie to, że aby zrobić porządny projekt, który by chciała drukarnia wydrukować i aby dobrze wyglądał po wydruku, a nie jako zbitka pikseli trzeba trochę nad tym posiedzieć.
Poprzednio (pół roku temu) także miałem podobny dylemat – wtedy miałem wykonać już dla siebie napis, który miał zostać wygrawerowany na kubku, oraz umieszczony na długopisie (projekt Gadżety BlueForum). Ale to było znacznie łatwiejsze przedsięwzięcie – otworzyłem CorelDRAW 11, nowy plik, podałem wymiary, wstawiłem czcionkę, zamieniłem ją na krzywe i już :]
A w projekcie wizytówek nie ma tak łatwo – tutaj przeważa grafika, a nie prosty tekst bez dodatkowych efektów. Więc pozostaje praca w Adobe PhotoShop.

Co do samego wykonania projektu to drukarnie także mają swoje wymagania:
90mm x 54mm i dowolnie mniejszy pełnym kolorze, projekty przyjmujemy w: cdr max 11,
jpg, tiff, bmp – 300 dpi 1:1 cmyk

Jutro (a właściwie dzisiaj) idę z tym co zrobiłem do firmy, zobaczymy co mi powiedzą, czy dobrze zrobiłem ;) Trzymajcie kciuki
Przód
Tył