Tuning Show Kraków 2007

No i po imprezie :(
Cały rok czekania i tak szybko minęła ta niedziela.

Oto zdjęcia jakie zrobiłem: Tuning Show Kraków 2007
Nie wszystkie są wyraźnie, ponieważ robiłem bez lampy błyskowej i dlatego. Za co serdecznie przepraszam ;)

Jak oceniam tegoroczną imprezę?
W skali 1 (najgorzej) do 10 (najlepiej) to wystawiłbym ocenę tak ok 4 :/

1. W zeszłym roku, aby wejść do środka stałem w kolejce może max 5 min. W tym roku, jak widzicie na pierwszych 2 zdjęciach kolejki były olbrzymie. Czekałem w takiej kolejce ponad 60 min (szok) Fakt, faktem – kolejka dość szybko szła, ale sam fakt :|
2. Jak można wywnioskować z punktu 1 w samej hali był taki tłok/ścisk, że po prostu nie dało się oglądać aut, a co dopiero robić zdjęcia. Zrobić dobre zdjęcie to był po prostu cud !
3. Może dlatego, że w zeszłym roku była to dla mnie nowość (tuning, itp) i się z tym już oswoiłem. Ale wg. mnie lepsze auta były w zeszłym roku. Zabrakło niebieskiej Calibry z LTS przede wszystkim.

Ogólnie reasumując – te tłumy ludzi mnie przeraziły. Nie było widać żadnych auto – tylko ludzie, ludzie, ludzie. Ciągłe przeciskanie się, szukanie mojej dziewczyny, znajomych (pojechałem 8 osobą grupą!). I już mi nerwu puszczały, jak po 3 razy musiałem robić zdjęcia auta, bo ludzie przed obiektywem przechodzą :evil: I jeszcze jedno – osoby, które robią zdjęcia komórkami bym wyrzucił :evil: one to dopiero wkurzały!! Musiały się przecisnąć i stanąć w pierwszym rzędzie przy aucie, bo przecież zoomu nie mają te wynalazki :|

Powtórzę po raz kolejny – mnóstwo ludzi. Jeśli firma „Targi w Krakowie” w przyszłym roku także taki nacisk postawi na reklamę tego wydarzenia, oraz nie zmieni miejsca spotkania (na znacznie większe!!) to się głęboko zastanowię, czy jest sens być na tej imprezie – każdemu będę odradzać, aby nie zraził się bardziej odemnie .

Zapraszam także do dyskusji na BlueForum Tuning Show Kraków