Forum Orange

W Polsce Orange pojawił się pod koniec 2005r, zastępując wtedy bardzo popularną Ideę. Od początku ta sama jakość oferowanych usług, ale pod inną nazwą została bardzo pozytywnie przyjęta – nowe logo, nowa kolorystyka, a jednocześnie tak samo dobre usługi telefonii komórkowej.

Orange powstał na rynku brytyjskim początkiem 1994 r. Cel jaki twórcy Orange chcieli osiągnąć był bardzo prosty – stać się najważniejszą marką na rynku GSM. Możliwe to było do osiągnięcia, dzięki stworzeniu czegoś całkiem innego, innowacyjnego w porównaniu do oferty konkurencji. Orange chciał postawić jednocześnie na zaawansowaną technologię, jak również prostotę obsługi, planów taryfowych dla wszystkich klientów.

Orange jest marką, która jako pierwsza zrezygnowała z wcześniej przyjętych schematów i podejścia do klienta. W Orange po raz pierwszy doczekaliśmy się m.in. jednosekundowego naliczania. Dzięki takim zmianom standardów, wprowadzeniu nowych usług do oferty sieci Orange GSM podkreślono jej wartość jako marki uczciwej i rozumiejącej potrzeby klientów. Całkiem nowy plan taryfowy jaki został zaprezentowany przez Orange takżę miło zaskoczył obecnych, jak również nowych klientów.

Wychodząc na przeciw oczekiwań rosnącej liczbie użytkowników powstało Orange Forum, na którym można nie tylko zaczerpnąć wiedzy na temat sieci Orange, ale także dowiedzieć się i być na bieżąco na temat nowości. Promocje Orange są tutaj bardzo dokładnie opisywane – oprócz ogólnego zarysu promocji, regulaminu dowiemy się także co inni klienci sieci Orange myślą na temat danej promocji.

Forum Orange powstało właśnie po to, aby łączyć, a nie dzielić klientów telefonii cyfrowej GSM.