Darmowa domena .eu

starthere domena mapa kompasNiebywała informacja – do końca czerwca dowolna wolna europejska domena .eu jest w okazyjnej cenie 0.00 zł (słownie: zero złotych, zero groszy) ;)

Promocję tą nie wprowadzili wszyscy rejestratorzy, więc trzeba uważać i przetrzepać stronę partnera w poszukiwaniu takich informacji.

Jeden z rejestratorów jest 100% pewny (sam zamówiłem kilka domen) – jest nim www.cal.pl. Nie ma tam żadnych haczyków, żadnych ukrytych punktów w regulaminie i żadnego przymusu przedłużenia domeny w następnym roku.

Rejestrator ten jest bardziej zaufany, niż nazwa.pl która nie podaje jawnie informacji o darmowej domenie EU, a wiadomość ta jest dostępna tylko dla klientów, którzy mają już konto u nich.

Zarejestrowaną domenę możemy bez żadnych opłat wykorzystywać przez rok czasu. Po roku nie mamy obowiązku przedłużania jej, ale jeśli jednak zdecydujemy się na przedłużenie, to cena będzie z aktualnego (za rok) cennika. Na dzień dzisiejszy to tylko raptem 26 zł (netto).

Wiem, że www.ovh.pl także oferuję rejestrację domen eu za darmo, ale ich panel do administrowania nimi nie jest zbyt userfriendly.

— EDIT [26 czerwiec 2008, 20:56]

Hehe… no i cal.pl wycofał już tą promocję, ponieważ od głównego rejestratora dostali 1000 domen, które rozeszły się jak świeże bułeczki ;)

— EDIT [27 czerwiec 2008, 12:43]

Rejestracja darmowych domen na www.cal.pl została wzniowiona :]