Kody promocyjne

kspread_ksp kalkulator arkuszMimo, że raz na jakiś czas otwieram jakiś mały low-endowy serwis w internecie, to nie zawsze się tym chwalę. Niektóre moje pomysły, mimo dobrego przygotowania technicznego kończą się fiaskiem, ponieważ brakuje im jeszcze porządnej reklamy, aby ludzie zaczęli z nich korzystać. Trudno… dlatego nie chwalę się takimi jednorazowymi moimi wyskokami – szkoda zaśmiecać bloga rzeczami, które nie mają powodzenia ;)
Tym razem jest jednak inaczej… . Myślę, że z drobną reklamą można zapełnić lukę jaka jest w polskim internecie, ewentualnie brak przesycenia tego typu serwisami. Dlatego powstał serwis z kodami promocyjnymi do wszystkich rodzajów hostingów z jakich można skorzystać w którym KAŻDY może zamieścić swoje ogłoszenie z kodem promocyjnym, czy własnym linkiem polecającym :) Fajnie?

Wybierając swój przyszły hosting na pliki www naszych stron kierujemy się wieloma czynnikami – głównie miejscem, transferem, a także stosunkiem tych parametrów do ceny, jak również bezawaryjności serwerów firmy której chcemy zaufać. W większości przypadków spotykanych na forum WHT ludzie poszukujący hostingu głównie patrzą na cenę… . Prawda jest taka, że nie zdają sobie sprawy z tego jak duże znaczenie ma jakość firmy w której chcemy przysiąść na rok (tyle zwykle wynosi minimalny okres rozliczeniowy za konto), prawda jest też taka, że zwykle są to osoby w wieku 16 lat, które dopiero zaczynają swoją przygodę z internetem i stronami/forami :)

Dlatego aby pomóc wszystkim wybrać ofertę najbardziej atrakcyjną pod względem cenowym wraz z dodatkowymi upustami powstała inicjatywa strony sprawdzto.eu. Myślę, że dzięki wciąż pojawiającym się nowym promocją każdy będzie na bierząco z promocjami w firmach – wystarczy odpowiednio posortować wyniki na stronie przy pomocy kategorii w menu po prawej stronie :)

kody-promocyjne_1228923234744

Aby dodać nowe ogłoszenie z własnym linkiem polecającym wystarczy zarejestrować się w serwisie i napisać nowy wątek. Prościej i lepiej już nie dało się zrobić :)