Gadżety reklamowe jako długopisy ekologiczne

trashOstatnio sporo mówi się o reklamówkach biodegradowalnych i o innych gadżetach ekologicznych – smycze, długopisy, czy breloczki. Zapanowała pewnego rodzaju moda na tego typu gadżety reklamowe.

Firma poprzez to popularne słowo „ekologiczne” może dodatkowo wypromować swoją markę. A ludzie to łapią, skoro jest tego typu trend. Długopisy ekologiczne dopiero wchodzą na rynek, ponieważ są nowością w ofercie firm zajmujących się poligrafią, itp. Ja jeszcze nie miałem okazji zobaczyć taki długopis biodegradowalny na własne oczy. Ciekawe czym się różni?

Jednorazowe reklamówki są całkiem inne w dotyku, w porównaniu do tych standardowy. Są także znacznie mniej wytrzymałe. Zdarzyło mi się, że wychodząc ze sklepu reklamówka już zdążyła się biodegradować (czyt. rozerwała się) i musiałem w inny sposób sobie radzić z rozsypującymi się zakupami.

Długopisy ekologiczne które sprzedaje firma gratisownia.pl są w miarę w przystępnych cenach. Oprócz wspomnianych długopisów firma sprzedaje także inne gadżety ekologiczne.

Mimo, że już nie jednokrotnie zajmowałem się amatorsko poligrafią (wizytówki), czy gadżetami reklamowymi (koszulki, kubki i długopisy dla BlueForum), to jeszcze nie miałem do czynienia z firmą gratisowo.pl, a ich oferta w miarę dobrze się przedstawia.
Może nie koniecznie te długopisy ekologiczne, ale inne gadżety ekologiczne, np. notes z surowców wtórnych.

Reklama Na Blogach
Miał ktoś do czynienia z tą firmą i czy ich gadżety reklamowe są faktycznie atrakcyjne? Chętnie się dowiem jak zachowują się w relacji klient-firma. Czekam na komentarze!