Praca dyplomowa, wprowadzenie

Zbliża się pomału czas, kiedy będę musiał napisać swoją pracę dyplomową (licencjacką). A pomyśleć, że dopiero niedawno zaczynałem studiowanie informatyki i w porównaniu do wiedzy jaką mam teraz nic nie umiałem i miałem zerowe pojęcie o tej dziedzinie. Mimo, że skromnie twierdząc jednym z lepszych na studiach byłem/jestem, to jeszcze dzięki studiom podniosłem swój poziom wiedzy.
Przede wszystkim dzięki takim przedmiotom jak: Algorytmy i struktury danych, Bazy Danych MySQL, Programowanie JAVA. W tym semestrze mam taki przedmiot jak Programowanie Rozproszone, gdzie głównie męczymy C++ i JAVA z użyciem wątków (threads). Nie ukrywam, że jest to przydatne i faktycznie działa rewelacyjnie i dość ciekawie w porównaniu do normalnego programowania liniowego, ale mimo wszystko nie kręci mnie to.
Zawsze chciałem być programistą jakiś aplikacji biurowych, biznesowych (nigdy gier!), ale to, że na studiach nawet minimalnie nie zachęcili do programowania okienek nie spowodowało mojego rozwoju w tym kierunku. Pozostaję, przy starym poczciwym PHP i ogólnie językach webowych (RubyOnRails, Django, ASP.NET).

Właśnie też dlatego na temat Internetu, programowania webowego chciałem napisać swoją pracę dyplomową. Jaki temat jeszcze nie mam pojęcia – muszę się zdecydować do połowy stycznia.
Jutro mam pierwsze spotkanie z promotorem, który będzie prowadzić/pomagać mi w tym porządnym referacie.

Może ktoś z Was ma jakiś fajny, ciekawy pomysł na temat takiej pracy licencjackiej? :)