Marketing w sieci

Krytycy.plW sieci wiele jest programów partnerskich, dzięki którym możemy na swojej stronie/forum/blogu umieszczać reklamy firmy która pośredniczy w kampaniach reklamowych z innymi firmami. Każdy na pewno wie jak to działa, każdy na pewno korzystał z tego typu programów partnerskich, aby sobie dorobić do kieszonkowego.

Każdy na pewno także wie, jak wiele firm w tym sektorze jest nie wypłacalnych. Nie ma się co łudzić, że firma, która oferuje ’10000zł na miesiąc za siedzenie i klikanie w komputerze’ będzie wiarygodna i rzeczywiście zarobimy taką hurmę pieniędzy. To są czysto teoretyczne fakty, bardzo wygórowane i stworzone, aby część ludzi na taką łatwą kasę się nabrała… . A w rzeczywistości, albo zarobimy faktycznie 1% z oferowanej kwoty, albo w jakiś sposób zostaniemy oszukani i nie dostaniemy ani złotówki za przepracowany czas przed komputerze!

No, ale mimo że wiele firm jest mało wiarygodnych, to jednak istnieją perełki, którym warto zaufać – m.in. novem.
Nie jest to następny cudowny program, dzięki któremu będziemy mieć 10k zł w kieszeni, ale oferuje po proste realne stawki. Niestety – ale aby zarobić trzeba się trochę napracować! Trzeba się zmobilizować do zrobienia strony, która będzie potrafiła sama na siebie zarobić, a potem na Nasze kieszonkowe. Jest to do wykonania – w przeciągu roku myślę, że już coś z tego by mogło być.

Do oferty novem.pl przekonuje mnie fakt, że nie byle jakie firmy korzystają z jego możliwości.

novum lusta parnerów

Do tego jeszcze kilka innych ważnych firm – mbank.com.pl, home.pl, itp.
Jest więc w czym wybierać.

Mimo, że nie korzystałem z oferty novem.pl, to jednak uważam, że jest to wiarygodna firma, ponieważ za wiele, za dużych grubych ryb ma w swojej „opiece”, aby nagle wycofać się tego interesu.
Inna sprawa, że skoro korzystają z usług novem, tzn. że jest to firma godna uwagi dla osób, które chciały by wypromować swoją stronę/produkt poprzez program partnerski.