Plany na wakacje

kritaWakacje się już rozpoczęły… . Dla mnie niestety tylko do września, ale i tak nie jest źle – mogło mi pójść gorzej podczas tej sesji ;)

Wróciłem teraz ze wszystkimi swoimi tobołami z Krakowa i próbuję upychać to po kątach w mieszkaniu w Sosnowcu gdzie się da… a jest tego sporo. Ciężko w końcu zmieścić 2 mieszkania w 1 pokoju :P Nowy semestr rozpoczynam ze 3 znajomymi. Mieszkanie w 4 osoby to będzie wyzwanie :]

Inne moje plany na wakacje (oprócz ogarnięcia tego bałaganu):

  • ustabilizowanie pracy mojego domowego serwera www (raz z niego korzystam, raz nie)
  • trochę dorobić na pisaniu stron www dla firm (jeśli jest ktoś chętny to zapraszam na moje portofolio: tworzenie stron www)
  • nauka do ZCE (Zend Certified Engineer). Myślę, że przy tym poziomie wiedzy z PHP5 jaki posiadam realne jest zdobycie tego tytułu.
  • mini-blog – http://notatnik.blueman.pl/

Jeśli chodzi o garść wyjaśnień w sprawie punktu 4, to posłuże się tekstem już napisanym na ww. stronie

Zwykle nie mam czasu, aby pisać rozległe notatki na swój blog – www.BlueMan.pl, zwykle też chodząc po internecie natrafiam na ciekawą rzecz, którą warto podzielić się z innymi internautami, ale nie nadaje się ona na publikacje i bogaty opis na devBlog.

Taki długotrwały notatnik każdemu może się przydać, prawda? No, ale oprócz tego – jeśli mielibyście jakieś pomysły na artykuł/opis na głównym BlueMan devBlog to piszcie śmiało :) Postaram się sprostać tym wymaganiom!