Spotkanie WHT – Kraków

wht-logoWczoraj i dzisiaj, bo do białęgo rana trwała impreza/spotkanie użytkowników forum WebHostingTalk.pl oraz PiO (forum.optymalizacja.com). Łącznie na imreze przyszło ok 20 osób, dosłownie z różnych branż i środowisk – wszystkich łączyła tylko jedna dziedzina, a mianowicie zamiłowanie do komputerów, internetu oraz sposobów zarobku w nim.

Interesy zostały tego wieczoru odstawione na bok i słowo „konkurencja” istniało tylko w żartobliwym znaczeniu tego słowa. Dobrym przykładem było spotkanie się trzech firm – szybki-serwer.pl, masternet.pl i livenet.pl.

Meeting odbywał się w klubie Re w Krakowie na ul. Mikołajskiej (choć wejście do klubu jest od ulicy Św. Krzyża). Rozpoczął się o godz 19, skońzcył się przed 7 rano, a głównym organizatorem spotkania był Linux. W między czasie odwiedziliśmy dworzec, hostel, drugi raz klub Re i jeszcze jakiś inny pub oraz McDonalld.

Moje wrażenia ze spotkania?
Oprócz tego, że w drodze do Krakowa pociąg osobowy się zepsuł i prawie 2 godziny stałem w środku ciemnego lasu, bez jakiegokolwiek światła w pociągu, to wszystko OK :)

Poznałem garść ludzi (mam nadzieję, że na następne spotkanie przyjedzie więcej społeczeństwa), z którymi zamieniłem dużo owocnych zdań. Poznałem nowe rzeczy związane z hostingiem, ciekawostki, itp. Zaczerpnąłem także sporą dawkę humoru (pozdrowienie dla dzieciaka, co jako dowód wpłaty skanuje 50zł i kilka monet oraz osoby co przesyłając swoje zdjęcie wysyła nagie zdjęcie z dziewczyną w łóżku xD buahahah). Oprócz normalnych rozmów były też postacie, które przyjechały z Sopotu (czy jak mu tam) i niestety z przyczyn wyższych  xD nie byli w stanie wsiąść w pociąg o północy.
Było na prawdę wporządku – szczególnie po odwiedzeniu hostelu i ponownym odwiedzeniu Re! Wtedy bardziej kameralnie się zrobiło.

Oby więcej takich spotkań było! Czekam więc z niecierpliwością do wakacji – bo wtedy mam nadzieję będzie kolejne spotkanie!

Pozdrowienia dla wszystkich przybyłych na spotkanie!
Pamiętajcie – moderator ma zawsze racje :] BluePower T-shirt !!

Zdjęcia ze spotkania: WHT Meeting 07.02.2009